مرکـــز مشتـــریان : 071 36413124

توافقنامه

بسمه تعالی

 تاریخ آخرین بروزرسانی : دوشنبه – ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

 

فصل اول : تعاریف و اصطلاحات

 

۱٫۱ خریدار کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه سرویس می نماید.

۱٫۲ سرویس : هر یک از خدمات ثبتی، نرم افزاری، فنی وارتباطی قابل ارائه توسط همیاردیزاین

۱٫۳ پرتال پشتیبانی کاربران : وبگاهی به آدرس http://cp.hamyardesign.com که خریدار در آنجا حساب داشته و از طریق این حساب می تواند فهرست سرویسهای خود را مشاهده؛ آنها را تمدید نموده یا ارتقا دهد و مشخصات خریدار در آنجا ثبت شده و قابل ویرایش و بروز رسانی است همچنین کلیه مکاتبات الکترونیکی و ایمیلهای خریداران و سایر کاربران با شرکت در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل پیگیری است .

۱٫۴ تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها ومحدودیتها وقیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.

۱٫۵ Spam (هرزنامه) : ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده بخواهد.

۱٫۶ Spam Cop : وب سایت شناسائی ومقابله با اسپم Spamcop.net

۱٫۷ IDC : مرکز خدمات داده ای اینترنت Internet Data Center

۱٫۸ تحویل خدمات : ارائه شناسه یا کلمه عبور استفاده از سرویسهای خریداری شده ویا اعلام انجام سایر خدمات بر اساس فاکتور یا قرارداد بین خریدار و شرکت

۱٫۹ کاربر وب سایت : کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت خریدار را مشاهده و مرور می کنند.

۱٫۱۰ منابع RAM: میزان استفاده از حافظ اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدار سرویس دهی می کنند بر حسب مگابایت وقتی که کاربران آن سایت درحال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند.

۱٫۱۱ منابع CPU: میزان استفاده ازپردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدارسرویس دهی می کنند جهت پردازش درخواست ها واجرای کدهای دینامیک آن سایت نسبت به کل توان پردازنده سروربه صورت درصد وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند.

۱٫۱۲ Diskspace: میزان فضایی که برای ذخیره کلیه فایلهای خریداراعم ازوب سایت ، ایمیلها ، پایگاه های داده و همچنین لاگهای آنها توسط یک وب سایت مصرف می گردد.

۱٫۱۳ Bandwidth: میزان رد وبدل اطلاعات بین کاربران وب سایت وسرورجهت نمایش وعملکرد یک وب سایت بر حسب مگابیت بر ثانیه. همچنین میزان ردوبدل اطلاعات بین دوسرور در صورتی که این اطلاعات به منظور سرویس دهی به کاربران آن وب سایت باشد.

۱٫۱۴ Data Transfer: میزان تجمعی رد وبدل اطلاعات بین کاربران وب سایت وسرور یا سرورهای سرویس دهنده به وب سایت خریداربرحسب مگابایت در ٣٠ روز ماه میلادی . بالا بودن سرور: دردسترس بودن عمومی سرور در شبکه اینترنت در حداقل ٢ نقطه مختلف از دنیا بسته به سرویسهای مختلفی که روی یک سرور قراردارد باید پاسخ تستهای زیر مثبت باشد :

۱٫۱۴٫۱ وب سرور: ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت ٨٠ ازطریق telnet

۱٫۱۴٫۲ ایمیل سرور: ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت ٢۵ یا ١١٠ازطریقtelnet

۱٫۱۴٫۳ دیتابیس سرور: پاسخدهی سرور روی پورتms sql server وmy sql

۱٫۱۵ Uptime: نسبت میزان زمانی که کلیه سرویسهای سرویس دهنده به وب سایت خریدار درشبکه اینترنت بالا می باشند به کل مدت قرارداد سرویس دهی به درصد، در صورتی که وب سایت یا برخی از سرویسها به دلیل عدم رعایت بندهای این قرارداد به حالت تعلیق درآیند در این زمان محاسبه نمی شود .

 

فصل دوم : هویت

 

٢.١ هویت همیاردیزاین : تیم همیار دیزاین با نام همیار دیزاین به کد پستی ۷۱۹۹۴۱۸۴۹۶ ، واقع در استان فارس ، شهر شیراز ، با آدرس وبگاه https://hamyardesign.com که در این توافق نامه همیاردیزاین نامیده می شود.

٢.٢ هویت خریدار : خریدار شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران همیاردیزاین وجود دارد و سرویسهای خریداری شده تحت حساب وی مدیریت می شود

٢.٣ در مورد خریداران با هویت شخص حقوقی، یک نفر نماینده تام الاختیار در پرتال کاربران معرفی می گردد. این نماینده نسبت به سرویس تهیه شده همانند خود شخص حقوقی اختیار تام دارد. وظیفه اعلام کتبی نماینده جدید در آینده بر عهده خریدار بوده و همیاردیزاین در صورت عدم دریافت اعلام کتبی مسئولیتی نسبت به حقوق وعملکرد مالکیتی ومسئولیتی خریدار نخواهد داشت .

۲٫۴  خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها وشماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران می کوشد. همیاردیزاین حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. همیاردیزاین حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

۲٫۵  مالکیت سرویس و کلیه مسئولیتها و حقوق مرتبط با آن، بر عهده خریدار ویا نماینده خریدار هریک به تنهائی می باشد.

۲٫۶  در صورتیکه به درخواست مشتری و در راستای کاهش هزینه ویا بهبود کیفی خدمات نگهداری و تمدید، به جای مشخصات خریدار ،  مشخصات شرکت ارائه کننده خدمات، ثبت شده باشد همچنان مالکیت و کلیه حقوق و مسئولیتهای قانونی بر عهده خریدار خواهد بود.

 

فصل سوم : تغییرات

 

۳٫۱  تغییرات توافقنامه : توافقنامه استفاده از خدمات همیاردیزاین تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران وسایر قوانین بین المللی و توافقات مجامع بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه همیاردیزاین و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین وماهانه امکان تغییر دارند، همیاردیزاین حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند ونسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت همیاردیزاین بصورت اخبار در دسترس عموم خواهد داد .ضمنا همیاردیزاین مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر درخصوص تغییرات احتمالی نداشته وخریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت همیاردیزاین کنترل نماید.

۳٫۲ تغییرات تعرفه :

۳٫۲٫۱  در صورت تغییر تعرفه درحین استفاده از سرویس، خریدار در صورت تمایل به ارتقا در سرویس فعلی خود موظف به رعایت قیمتهای جدید خواهد بود . لیکن خدمات خریداری شده با تعرفه قبلی تا پایان دوره آن ارائه می گردد.

۳٫۲٫۲ هزینه های کارشناسی نیروی فنی ویا سایر خدماتی که درهنگام استفاده از یک سرویس اولیه خریداری شده مورد نیاز واقع می گردد تابع تعرفه روز درخواست جدید خریدار می باشد .

۳٫۲٫۳ ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل ١٠.٠٠٠ تومان می باشد.

۳٫۲٫۴   سرویسهای خریدار تنزل داده نمی شود .

۳٫۲٫۵ تغییرات تعرفه از طریق وب سایت منعکس شده وخریدار موظف به تبعیت از آن برای سفارشات جدید می باشد مگر اینکه پیش فاکتور مهلت داری در اختیار باشد که قبل از تغییرات تعرفه برای وی صادر گشته و توسط مشتری پرداخت شده باشد .

۳٫۲٫۶ تغییرات فنی : همیاردیزاین برای بهبود کیفیت خدمات حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می دهد همیاردیزاین موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت همیاردیزاین، پرتال پشتیبانی کاربران ویا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید. هرگاه به دلیل موارد ضروری، همیاردیزاین امکان اطلاع رسانی را از دست بدهد ویا فوریتهای فنی وی را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان ونحوه تغییرات نخواهد داشت ضمناخریدار به همیاردیزاین  وکالت می دهد تا درزمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیتهای سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای اختصاصی و سرویسهای میزبانی آن نماید.

۳٫۳ تغییرات مالکیت: تغییرات مالکیت سرویس از طریق درخواست کتبی خریدار یا نماینده وی ویا ارسال ایمیل درخواست مذکور از طریق آدرس ایمیل موجود در حساب کاربری در پرتال کاربران انجام میگردد.

۳٫۱٫۱ همیاردیزاین در راستای حفظ حقوق خریداران خود حق دارد مدارک شناسایی متقاضی تغییر مالکیت را جهت احراز هویت وی و انطباق با مشخصات مالک سرویس دریافت دارد.

۳٫۱٫۲ همیاردیزاین می تواند تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد موارد مشکوک پیدا نکرده است، اقدامی برای تغییر مالکیت یک سرویس صورت ندهد.

 

فصل چهارم : تحویل خدمات

 

۴٫۱ نحوه تحویل :

۴٫۱٫۱ پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق ایمیل مندرج در پروفایل ویا برگه سرویس به خریدار اطلاع داده می شود. عدم دسترسی خریدار به آدرس ایمیل مورد نظر مانع تحویل سرویس نمی گردد.

۴٫۱٫۲ خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، ایمیل مذکوررا دریافت ننماید موظف است حداکثر ٢روز پس از پایان زمان تحویل مجاز بصورت کتبی وبا امضا نامه، مراتب را به بخش فروش همیاردیزاین اعلام نماید.

۴٫۱٫۳ در صورت بروز شرایط ویژه فنی ویا محدودیتهایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، همیاردیزاین مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

۴٫۱٫۴ خریدار حق درخواست لغو سرویس خریداری شده تحویل نشده را تا قبل از سپری شدن ٢ برابر زمان تحویل مجاز آن سرویس نخواهد داشت. به عنوان مثال چنانچه زمان تحویل ٧ روز باشد در صورت عدم تحویل، خریدار تا ١۴ روز مجاز به انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی خود نمی باشد.

۴٫۱٫۵ همیاردیزاین مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از سرویس خریداری شده وتحویل شده ندارد.

۴٫۱٫۶ سرویسهای مرتبط با دامنه ای که توسط همیاردیزاین ثبت ویا تمدید نشده اند ونزد ثبت کننده دیگری می باشند در هنگام پرداخت فاکتور تحویل شده فرض می گردند.

۴٫۲ حداکثر زمان تحویل:

۴٫۲٫۱ حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای همیاردیزاین که با عنایت به شرایط عمومی کشور وبا فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است .  · ثبت دامنه ٢روز کاری · سرویس میزبانی ٢روز کاری · خدمات طراحی پوسته و وب سایت بسته به زمان اعلام شده در فاکتور یا قرارداد

۴٫۲٫۲ در صورت عدم انجام سفارش در محدوده حداکثر زمان تعریف شده، مشتری موظف به اعلام کتبی با امضا ذیل نامه به بخش فروش همیاردیزاین و دریافت رسید ارسال می باشد

۴٫۲٫۳ پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه وکلمه عبورکنترل پانل آن به خریدار، بدلیل سلب امکان نظارتی از همیاردیزاین ، همیاردیزاین هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.

۴٫۲٫۴ در مورد ثبت دامین های ir که می بایست توسط پژوهشگاه دانشهای بنیادی تایید و فعال گردد با توجه به اینکه به طور کلی شرکت کنترلی در زمان تایید دامین نداشته و همچنین به دلیل نقص در مدارک یا مشخصات ممکن است مدت زمان تایید دامین به طول انجامد، زمان رزرو اولیه دامین مبنای تحویل قرار می گیرد.

۴٫۳ تطابق با سفارش : در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به همیاردیزاین اعلام نموده و همیاردیزاین موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت همیاردیزاین صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس مندرج در فاکتور می باشد وزمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

 

فصل پنجم : امنیت و محرمانگی

 

۵٫۱ به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه همیاردیزاین تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از خریداران می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. همیاردیزاین هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی پذیرد.

۵٫۲ همیاردیزاین با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.

۵٫۳ همیاردیزاین مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها، application ها ویا برنامه های مورد استفاده خریدار ندارد.

۵٫۴ همیاردیزاین مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار وسرورهای خود ندارد.

۵٫۵ همیاردیزاین مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویسهای خریدار، توسط اشخاص ثالث ندارد.

۵٫۶  همیاردیزاین موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

۵٫۷ همیاردیزاین تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب آنلاین خریداران انجام می دهد از اینرو  نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسوولیتی ندارد.

۵٫۸  در صورت نیاز مشتری جهت برطرف کردن مشکلات نرم افزاری و امنیتی application همیاردیزاین بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع عیب نرم ازفزاری مشتری می باشد .

 

فصل ششم : مرجع قضاوت

 

۶٫۱  در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خریدار موظف است بدوا نسبت به اعلام موضوع به واحد امور مالی در قسمت ناحیه کاربری همیاردیزاین اقدام نموده و رسید کتبی دریافت نماید. تا موضوع مورد رسیدگی واقع گردد در صورت عدم حصول نتیجه پس از ١۵روزکاری، خریدار می تواند به مراجع قضایی و انتظامی مراجعه نموده تا موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند .

۶٫۲  در مواردی که مشکل و نارضایتی مشتری منجر به شکایت گردد مشتری موظف می باشد بصورت تلفنی با اپراتور همیار دیزاین گفت و گو داشته باشد تا در صورت موارد خاص و مشکلات همیار دیزاین ، مشتری بداند که همیار دیزاین بطور کامل در جریان درخواست وی قرار گرفته و نصبت به رفع مشکل اقدام نماید .

۶٫۳ مشتری مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه روشن شده اند شکایتی به دادگاه ارائه دهد.

۶٫۴ بخشهای این توافقنامه تفکیک پذیر می باشند. در صورتی که بخشی از این توافقنامه نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیکترین شکل به متن اصلی تفسیر می گردد و سایر قسمتها و شرایط توافقنامه به طور کامل لازم الاجرا هستند.

۶٫۵ مشتری موافقت می نماید که محل دادرسی پرونده های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط همیاردیزاین – با توجه به نداشتن دفتر و حضور فیزیکی در شهر های دیگر – در دادگاه شیراز و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه ای واقع در شیراز باشد.

 

فصل هفتم : فعالیت های غیر مجاز خریدار

 

۷ تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود:

۷٫۱ همیاردیزاین تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد.

۷٫۲ همیاردیزاین حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد.

۷٫۳ زمانی که همیاردیزاین از تخطی یک خریدار از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس خریدار به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها همیاردیزاین بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین همیاردیزاین در صورت لزوم حق پیگرد قانونی شکایت و اخذ خسارت از متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد.

۷٫۴ هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.

۷٫۵ همیاردیزاین هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود.

۷٫۶ خریدار متخلف مسئول جبران کلیه خسارات مادی و معنوی وارده به همیاردیزاین، سایر مشتریان همیاردیزاین و یا IDC سرویس مورد نظر خواهد بود :

۷٫۶٫۱ استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی.

۷٫۶٫۲ نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .

۷٫۶٫۳ ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbsو امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق ضوابط برخورد می گردد .

۷٫۶٫۴ خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

۷٫۶٫۵ استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس وسایر سرویسهای دیگر  همیاردیزاین وسایر خریداران گردد.

۷٫۶٫۶ وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا ویا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری

۷٫۶٫۷ ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spam cop یا سایتهای مشابه و یا بررسی تیم فنی همیاردیزاین می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.

۷٫۶٫۸ ارسال ایمیل حداکثر .۵ ایمیل در ساعت مجاز می باشد

۷٫۶٫۹ ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا به هر صورت و شکل ممکن ممنوع است . ملاک ایمیل گروهی شباهت ٢ ایمیل خواهد بود .

۷٫۶٫۱۰ گزارش فنی همیاردیزاین و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون همیاردیزاین .

۷٫۶٫۱۱ عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد) .

۷٫۶٫۱۲ در صورت ارسال اسپم سرویس به مدت ٢۴ و حداکثر یک هفته مسدود خواهد ماند .

۷٫۶٫۱۳ انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات همیاردیزاین به خریدار و یا سایر خریداران گردد.

۷٫۶٫۱۴ استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث .

۷٫۶٫۱۵ راه اندازی mail server Open relay. · انجام فعالیت IRC .

۷٫۶٫۱۶ عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس .

۷٫۶٫۱۷ مختل کردن امنیت سیستم یا شبکه .

۷٫۷ در صورت بروز چنین مسائلی شرکت حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد :

۷٫۷٫۱ نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبکه شامل موارد ذیل می شود :

۷٫۷٫۱٫۱ دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبکه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسکن یا آزمایش آسیب پذیری یک سیستم یا شبکه

۷٫۷٫۱٫۲ مداخله در خدمات ارائه شده به هر کاربر، میزبان یا شبکه، شامل: تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه های الکترونیکی، تلاش عامدانه برای پر کردن فضای یک سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آنها و …

 

 فصل هشتم : محدوده استفاده از منابع CPU , Disk space , Traffic Data transfer , Ram, و …

 

۸٫۱ همیاردیزاین در تعرفه ی خود ویا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویس های همیاردیزاین برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است . لیکن موارد زیرنیز باید در نظر باشند.

۸٫۱٫۱ حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی معمولی حداکثر ۴۸۰ مگاهرتز

۸٫۱٫۲ حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی سازمانی ٢٠٠ مگا بایت

۸٫۱٫۳ حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

۸٫۱٫۴ حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

۸٫۲ ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی همیاردیزاین خواهد بود.

۸٫۳ همیاردیزاین در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند. در این صورت، همیاردیزاین، پس از ارتقا سرویس توسط خریدار ویا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود.

۸٫۴ در صورتیکه خریدار در استفاده از برخی منابع که قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی، همیاردیزاین حق قطع سرویس تا تعیین تکلیف جدید را دارد.

 

فصل نهم : محتوا

 

۹٫۱  سرویسهای همیاردیزاین می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست( · قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز · استفاده غیر مجاز از علائم و اسامی تجاری دیگران · استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران · هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران · اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور · انتشار اکاذیب علیه دیگران · کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود · سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی · فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد · سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی · استفاده از سرویس های شرکت برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی و غیر اخلاقی به هر شکل

۹٫۲ مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از همیاردیزاین تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

۹٫۳ در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر همیاردیزاین در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

۹٫۴ همیاردیزاین برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

 

فصل دهم : مسئولیت خریدار

 

۱۰٫۱ خریدار موظف است که کلیه مواد توافقنامه، ضوابط همیاردیزاین و قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، همیاردیزاین حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد وخریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر همیاردیزاین می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس ویا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

۱۰٫۲ خریداران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر خریداران همیاردیزاین احترام بگذارند. همیاردیزاین حق تعلیق یا قطع دائم سرویس خریداران که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت

۱۰٫۳ به غیر از آن دسته از قوانین که مستقیما به نحوه استفاده از سرویس برمی گردد که با پایان سرویس به پایان می رسد. بندهای دیگر قوانین پابرجا بوده وخریدار همواره موظف به رعایت قوانین عمومی وحقوقی همیاردیزاین خواهد بود.

۱۰٫۴ کلیه مسئولیتهای عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می باشد و همیاردیزاین تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در بسته های میزبانی خود می باشد.

 

فصل یازدهم : ضوابط خاص دامنه

 

۱۱٫۱ تمدید یک دامنه تاریخ گذشته در صورت امکان تمدید ، ممکن است دارای جریمه تاخیر نسبت به تعرفه عادی باشد که این جریمه مطابق با قوانین ICANN و ثبت کننده اصلی وضوابط  همیاردیزاین اخذ می گردد.

۱۱٫۲ تاریخ مستند برای مدت ثبت دامنه،whois های بین المللی می باشد.( در خصوص دامنه های ir. استعلام از ثبت کننده مستند خواهد بود.)

۱۱٫۳ اگر در سفارش خریدار، دامنه ای باشد که ثبت کننده مرجع آن را ثبت ننماید و یا در حین تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت گردد و یا انتقال دامنه ای به همیاردیزاین باشد که به هر دلیل انجام نگردد، همیاردیزاین تنها موظف به بازگرداندن هزینه ثبت و یا انتقال آن دامنه به حساب خریدار در پرتال کاربران می باشد.

۱۱٫۴ در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از همیاردیزاین از طریق پرتال کاربران همیاردیزاین حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد

۱۱٫۵ از آنجا که همیاردیزاین ثبت وتمدید دامنه وانتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی ویا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت ویا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه همیاردیزاین نخواهد کرد.

۱۱٫۶  خریدار موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکیتی دامنه برای خود تحقیق لازم را به عمل آورده و همیاردیزاین در صورت ادعای شخص ثالث صاحب حق مورد تائید همیاردیزاین و مراجع ذیصلاح ایرانی وبین المللی آن دامنه را مسدود نموده و به رای مراجع ویا قوانین بین المللی عمل می نماید.

 

فصل دوازدهم : ضوابط خاص میزبانی

 

۱۲٫۱  همیاردیزاین مسئولیتی در قبال تحویل داده های موجود در فضای میزبانی وب به خریدار نداشته و خریدار موظف به استفاده از FTPخواهد بود.

۱۲٫۲  همیاردیزاین مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات (Upload) در فضای میزبانی خریدار ویا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.

۱۲٫۳  همیاردیزاین مسئولیتی نسبت به نصب نرم افزار برای خریدار به صورت رایگان ندارد.

۱۲٫۴  همیاردیزاین تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و همیاردیزاین مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

 

فصل سیزدهم : سایر ضوابط خاص

 

۱۳٫۱  خریدار موظف است سرویسهایی که نزد همیاردیزاین تمدید می نماید را از نظر تمدید شدن کنترل نموده ودر صورت عدم اعمال مراتب تمدید توسط همیاردیزاین، حداکثر ٧روزتقویمی پس از زمان انقضا ﺀ مراتب را کتبا به مقام مسئول و یا واحد شکایات ارسال نماید.

۱۳٫۲  توافقات خاص تنها به صورت کتبی وبا مهرو امضاﺀ مجاز همیاردیزاین معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است .

۱۳٫۳  خریدار موظف است تحویل ، تطابق واجرای صحیح سرویس خریداری شده را کنترل نماید.

۱۳٫۴  همیاردیزاین هیچ مسئولیتی برای بدست آوردن دامنه از دست رفته و یا اطلاعات حذف شده از روی سرورهای میزبانی پس از اتمام قرارداد نخواهد داشت .

۱۳٫۵  مسئولیت اطلاع از زمان انقضا سرویس وکنترل آنها بر عهده خریدار می باشد لیکن همیاردیزاین، انقضاء سرویسهای خریدار را از …. ماه قبل از طریق پست الکترونیک به وی یادآوری می نماید و عدم دسترسی خریدار به پست الکترونیکی خود، مسئولیتی را برای همیاردیزاین ایجاد نخواهد کرد.

۱۳٫۶  وضعیت اعتبار، فهرست سرویسها و پرداختهای خریدار در حساب کاربری وی در پرتال کاربران قرار دارد و همواره وی می تواند برای آگاهی از وضعیت عملکرد خود از طریق شناسه و کلمه عبور خود به آن مراجعه نماید.

۱۳٫۷  مدت زمان قطع سرویس ناشی از عدم پرداخت مطالبات همیاردیزاین ، بررسی جرائم واعمال تشخیص کارشناسی به مدت زمان سرویس دهی افزوده نمی گردد.

۱۳٫۸  امکان دریافت هرگونه سرویس هدیه و یا کمک هزینه های پیش بینی شده در برخی از سرویسها تنها در هنگام خرید بسته وجود دارد و طی مدت قرارداد امکان رجوع به آن وجود نداشته و در صورت عدم استفاده هزینه آن به حساب کاربری خریدار واریز نمی شود.

 

فصل چهاردهم : نسخه پشتیبان (Backup )

 

۱۴٫۱  به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای همیاردیزاین نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و همیاردیزاین در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۱۴٫۲ مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و همیاردیزاین در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد

۱۴٫۳ همیاردیزاین جهت امنیت بیشتر، از کلیه فایلهای خریداران ( به جز سرویس میزبانی فایل) بصورت هفتگی و ماهیانه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداقل تا ١ ماه و حداکثر تا ٣ ماه پس از منقضی شدن سرویس کاربر نگهداری خواهد شد.

۱۴٫۴ تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود

۱۴٫۵  همیاردیزاین تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.

۱۴٫۶  همیاردیزاین هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.

۱۴٫۷  سرویس های میزبانی فایل به علت حجم بالای ارائه شده امکان بک آپ گیری ندارند.

 

 

فصل پانزدهم : قوانین طراحی های گرافیکی و طراحی وب سایت

 

۱۵٫۱ مشتری موظف می باشد که در ابتدای طراحی تمامی امکانات مورد نیاز را مشخص کرده و المان های مورد نیاز را (در صورت موجود بودن طرح مورد پسند مشتری ) برای همیار دیزاین ارسال نمایید .

۱۵٫۲ مشتری موظف می باشد که در ابتدای هر مرحله طراحی (شروع طراحی گرافیکی – شروع کد نویسی – پایان ارائه طراحی ) مبلغ تایین شده در قرار داد و فاکتور های موجود را بپردازد ، در صورت هرگونه تاخیر ، بمدت ۱۰ روز به مبلغ فاکتور بصورت روزانه مبلغ ۵% از کل آن فاکتور جریمه افزوده می شود . و در صورت پرداخت نکردن فاکتور ها توسط مشتری ، همیار دیزاین می تواند قرارداد را بدون هیچگونه اطلاع و عودت وجهی اغو نماید و قالب را در معرض و استفاده عمومی قرار دهد .

۱۵٫۳ همیار دیزاین برای تمامی قالب های اختصاصی که طراحی میکند کد کپی رایت ارائه می کند ، در صورتی که مشتری این کد را عمدا و یا سهوا حذف نماید ، همیار دیزاین می تواند مشتری را سلب پشتیبانی کرده و قالب را در معرض و استفاده عمومی قرار دهد .

۱۵٫۴ تمامی فاکتور های همیار دیزاین در صورت داشتن شماره فاکتور همسان در وب سایت رسمی همیار دیزاین دارای اعبار بوده و در صورت هرگونه جعل ، همیار دیزاین موارد را سریعا از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد نمود .

 

فصل شانزدهم : شرایط و قوانین مالی

 

۱۶٫۱  نحوه پرداخت در پرتال کاربران درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.

۱۶٫۲  خریدار موظف است پرداخت خود را به طور نقدی ویا در وجه حسابهای اعلام شده در پرتال کاربران بپردازد .در شرایطی که همیاردیزاین درراستای مساعدت با خریدار اقدام به پذیرش چک مدت دار در خصوص فاکتور وی نماید، با عدم وصول وجه چک، خریدار موظف است در روز سررسید فورا اقدام به واریز وجه به حسابهای اعلام شده نماید و لاشه چک خود را دریافت نماید در غیر این صورت هزینه تاخیر در وصول اسناد ،پیگیری های حقوقی ، ایاب و ذهاب و سایر موارد نیز بر عهده خریدار خواهد بود ضمنا در اینگونه موارد همیاردیزاین حق دارد ضمن تعلیق سرویس، فاکتور خریداری که قسمتی از وجه آن در زمان مورد توافق وصول نشده را باطل نموده وخسارات وارده بر همیاردیزاین وهزینه سرویس را از آن کسر نماید.

۱۶٫۳  به دلیل محدودیت های نگهداری داده های حسابداری، فیش بانکی و یا حواله ای که برای افزایش اعتبار و یا پرداخت یک صورت حساب، تنها تا ۱۲ ماه پس از واریز قابلیت استفاده را خواهد داشت.

۱۶٫۴  همیاردیزاین، حق تامین و وصول کلیه مطالبات و جرائم ، سود تاخیردر پرداخت و سایر هزینه های خود از محل قطع موقت و یا دائم کلیه سرویسها و اعتبارات خریدار نزد خود را خواهد داشت و در صورتیکه خریدار فورا به اخطار اعلام شده از سوی همیاردیزاین توجه ننماید حق هر گونه اعتراض بعدی را از خود سلب می نماید لازم به ذکر است مدت قطعی سرویس ناشی ازعدم پرداخت مطالبات همیاردیزاین به مدت سرویس دهی افزوده نخواهد شد و کلیه مسئولیتهای ناشی از این نوع قطع سرویس برعهده خریدار میباشد.

۱۶٫۵  در صورتیکه همیاردیزاین تشخیص دهد هر یک از سرویسها و یا کالای خریداری شده یک خریدار درزمان تحویل، با حجم بیشتر و یا باامکانات بهتر ویا زمان طولانی تر و یا هر مورد هزینه بر بالاتری از مشخصات مندرج در فاکتور مورد استفاده وی قرار گرفته و یا به هر دلیل خریدار به این حجم بیشتر و یا امکانات بهتر و منابع بیشتر ویا زمان طولانی تر دست پیدا کرده است، حق خواهد داشت مبلغ ما به تفاوت تعرفه ای آنرا از خریدار دریافت نماید؛ پرداخت این هزینه برای خریدار اجباری می باشد و همیاردیزاین حق استیفا طلب خود را از نحوه دریافت بدهی های خریدار خواهد داشت.

۱۶٫۶  همیاردیزاین برای گسترش خدمات و افزایش سرویس دهی به خریداران خود در بازه های مختلف زمانی اقدام به انتشار و توزیع بنهای خرید می نماید. لازم به ذکر است که همیاردیزاین در پذیرش و یا عدم پذیرش این بنها دربازه های تخفیف و ایام خاص مختار می باشد.

۱۶٫۷  برای خرید یک سرویس میزبانی و یا یک بسته نرم افزاری امکان پذیرش بیش از یک بن وجود ندارد.

۱۶٫۸  هیچ یک از کمک هزینه ها و خدمات مازاد بسته ها قابل تبدیل به ارزش ریالی و کسر از فاکتور نمی باشد.

۱۶٫۹  بازگشت پول : این گارانتی صرفا به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که مشکل اعلام شده توسط ایشان مربوط به سرویس دهنده بوده و توسط پشتیبانی قابل حل نباشد تعلق خواهد گرفت .

۱۶٫۹٫۱  کلیه سرویس های همیاردیزاین به استثنای سرویس های اعلام شده در زیر دارای ضمانت برگشت وجه از زمان پرداخت می باشند . (محدودیت زمانی گارانتی بازگشت پول وجود نداشته و در طی زمان سرویس دهی موجود و معتبر است )

۱۶٫۹٫۲  سرویس هایی که ضمانت برگشت پول ندارند عبارتند از: ثبت انواع دامنه ،  لایسنس و نرم افزار های خریداری شده ،  آی پی های اختصاصی ، گواهی نامه های SSL ، طراحی

۱۶٫۹٫۳  برگشت پول با درخواست کتبی مالک و ارائه مدارک معتبر جهت تایید هویت در ناحیه پشتیبانی ،  از طریق اعلام یک شماره کارت توسط خریدار و واریز اینترنتی به آن حساب از طریق سیستم اینترنتی انجام خواهد شد .

۱۶٫۱۰  بدهی ها :

۱۶٫۱۰.۱  همیاردیزاین با اعلام و اخطار قبلی در خصوص تسویه بدهی های معوق حق قطع سرویسی که خریدار برای آن بدهکار است و یا سایر سرویسها و خریدهای قبلی خریدار را داشته و می تواند در صورت تمایل با تملک برخی از آنها معادل مبلغ آن در فاکتور فروش (نسبت به مدت اعتبار آن به کل زمان سرویس) از میزان بدهی (اصل بدهی، جرائم و یا خسارات وارده بر همیاردیزاین) کسر نماید

۱۶٫۱۱  جرائم :

۱۶٫۱۱٫۱  همیاردیزاین حق دریافت هزینه برای تاخیر مشتری در تمدید به موقع سرویسهای دامنه میزبانی و امثالهم را خواهد داشت.

۱۶٫۱۱٫۲  همیاردیزاین حق دریافت هزینه فنی جهت رفع مسدودی یک سرویس را خواهد داشت.

۱۶٫۱۲ مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده فاکتور و صورت حساب ها نیز ١ ماه از تاریخ صدور خواهد بود .

 

فصل هفدهم : انقضا و تمدید خدمات

 

۱۷٫۱ تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین همیاردیزاین مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

 

فصل هجدهم : رویه حفاظت

 

۱۸٫۱ همیاردیزاین درقبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و حق استفاده وارائه به اشخاص ثالث ویا استفاده تبلیغاتی را ندارد وتنها در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد. اطلاعات مندرج در Whois دامنه به دلیل قابل رویت بودن برای عموم از این قاعده مستثنی می باشد.

 

فصل نوزدهم : خسارت و رفع مسئولیت

 

۱۹٫۱  خدمات همیاردیزاین به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای همیاردیزاین که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. همیاردیزاین هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. همیاردیزاین تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود.

۱۹٫۲  سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و همیاردیزاین هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت .

۱۹٫۳ همیاردیزاین همه تلاش خود را برای پایدار نگهداشتن خدمات و محصولات انجام می دهد، با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل همیاردیزاین هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس دهی همیاردیزاین گردند. مشتری موافقت می نماید همیاردیزاین را برای نتایج این وقفه ها مسئول نداند.

 

فصل بیستم : فورس ماژور

 

۲۰٫۱ همیاردیزاین هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی همیاردیزاین تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می نماید. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور خواهد بود.

 

فصل بیست و یکم : سلب اختیار

 

۲۱٫۱ عدم اجرای بخشی از ضوابط و مواد توافقنامه همیاردیزاین نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای مواد توافقنامه از همیاردیزاین نمی باشد.

۲۱٫۲ همیاردیزاین می تواند مشتریانی را که نسبت به توافقنامه همیاردیزاین بی اعتنا بوده را سلب امتیاز کرده و سرویس آنها را لغو و یا طراحی آنها را به استفاده عموم بگذارد .

 

فصل بیست و دوم : حل اختلاف

 

۲۲٫۱ درصورت بروز اختلاف ، درصورتی که مذاکرات حاصل نشد ، شورای عالی انفورماتیک شهر شیراز بعنوان مرجع رفع اختلاف مقرر گردیده است .

۲۲٫۲ تبصره : در صورتی که از لحاظ حقوقی شورای عالی انفورماتیک صلاحیت رسیدگی به مورد موجب اختلاف را نداشته باشد ، مورد از طریق مراجع ذی صلاح قضایی واقع در شهر شیراز پیگیری می گردد .

 

فصل بیست و سوم : مسائل پیش بینی نشده

 

۲۳٫۱ درصورت بروز مسائل پیش بینی نشده ، درصورتی که مذاکرات حاصل نشد ، شورای عالی انفورماتیک شهر شیراز بعنوان مرجع رفع اختلاف مقرر گردیده است .

۲۳٫۲ تبصره : در صورتی که از لحاظ حقوقی شورای عالی انفورماتیک صلاحیت رسیدگی به مورد موجب اختلاف را نداشته باشد ، مورد از طریق مراجع ذی صلاح قضایی واقع در شهر شیراز پیگیری می گردد .

 

فصل بیست و چهار : پذیرش توافقنامه و ضوابط

 

۲۴٫۱ با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت همیاردیزاین ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط همیاردیزاین را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

۲۴٫۲ مشتری موظف می باشد بطور دوره ای توافقنامه همیاردیزاین را مطالعه نموده و از تغییرات با خبر گردد ، در این مورد هیچ عذری از طرف مشتری پذیرفته نخواهد بود .